KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14324092
nr 1432 4092
Iréne Nordh
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, "Bohuskust II". Signerad, daterad 1981. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 36x50 cm
Iréne Nordh, svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
500 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:07:53